Oxandrolon

Oxandrolon

Dawkowanie dla osób dorosłych określa się zazwyczaj na poziomie 2,5 – 20 mg/doba, w przypadku młodzieży zalecane dawki są niższe. Za każdym razem dawka powinna jednak być dobierana indywidualnie. Należy zaczynać zawsze od dawek mniejszych, a następnie – w razie potrzeby – sukcesywnie je zwiększać. Nie powoduje zamykania nasad kości u osób, u których trwa jeszcze proces wzrostu.

  • Oczywiście nie można oczekiwać utrzymania wyników, jeśli wrócisz do złych nawyków, śmieciowej diety i ogólnie złego stylu życia.
  • Anavar lub popularnie nazywana Oxa jest często uznawany za słaby steryd.
  • Medyczne i niemedyczne zastosowania oxandrolonu są zupełnie inne.
  • Anavar może hamować katabolizm białek, który jest często spowodowany długotrwałym leczeniem kortykosteroidami.
  • W tych cyklach Oxa pojawia się w towarzystwie środków jak Winstrolu lub Trenbolon.

Czy zatem jest to najlepszy sposób na stopniowy, ale trwały przyrost masy mięśniowej i zwiększenia siły? Jakie mogą być realne korzyści ze stosowania oxandrolonu? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w poniższym artykule.

Deca / Nandrolone Decaonate – dawkowanie i efekty

Jest również brany przez kulturystów i sportowców lub entuzjastów fitnessu jako dodatek do cykli. Anavar ma wiele nazw, w tym Var, NSC-67068, CB-8075, SC-11585, 17α-Metylo-2-oxa-4,5α-dihydrotestosteron, 17α-Metylo-2-oxa-5α-androstan-17β-ol- 3-on, Protivar i 17α-Metylo-2-oksa-DHT. Jest metabolizowany przez nerki, ale wątroba również odgrywa rolę. Okres półtrwania dla osób starszych wynosi około 13 godzin.

Oxandrolon / Oxa – stosowanie i efekty

Polecany jest przede wszystkim osobom, którym zależy na przyspieszeniu przyrostu mięśni – efekty nie są ogromne, za to bardzo trwałe. Oxandrolom ma znacznie silniejsze działanie anaboliczne niż androgenne. Charakteryzuje się i wyróżnia unikalną zdolnością do poprawy syntezy fosfokreatyny w komórkach mięśni. Dzięki temu znacznie przyspiesza regenerację mięśni oraz wzrost ATP w organizmie. Odnotowuje się także korzystny wpływ http://surin.nfe.go.th/News/?p=19389u na proces syntezy białka. Nie ma przeciwwskazań, aby stosowali go także początkujący.

Skutki uboczne

Z Halotestinem, Parabolanem, Testosteronem Propionat, Winstrolem. Anavar jest pochodną testosteronu, która jest nawet bardziej anaboliczna niż sam testosteron. W rzeczywistości dane pokazują, że może być 3-4 razy bardziej anaboliczny niż testosteron! To wyjaśnia, dlaczego związek wykazuje doskonałe wyniki fitness. Jednak, podobnie jak inne sterydy anaboliczne, związek nie jest pozbawiony skutków ubocznych.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *